0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјаваПолитикаПолитички партии

Прес-конференција на претседателот на СДСМ Зоран Заев (во живо)

Прес-конференција на претседателот на СДСМ Зоран Заев за одлуките на 25. Конгрес на СДСМ. (во живо)

Скопје, 25 октомври 2020 (МИА) – Прес-конференција на претседателот на СДСМ Зоран Заев за одлуките на 25. Конгрес на СДСМ. (во живо)

 

Meeting ID: 937 5045 7506Passcode: 449986

 

Back to top button
Close
Close