Линк во живоПолитика

Прес-конференција на премиерот Заев по состаноците со челниците на ЕУ (во живо)

Скопје, 22 октомври 2020 (МИА) – Прес-конференција претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев, по видео состаноците со челниците на ЕУ.

Back to top button
Close
Close