Политика

Прес-конференција на премиерот Заев и министерката Царовска (ВО ЖИВО)

Прес-конференција на премиерот Зоран Заев и министерката за образование и наука Мила Царовска за презентација на Националната платформа за онлајн учење.

Скопје,18 септември 2020 (МИА) – Прес-конференција на премиерот Зоран Заев и министерката за образование и наука Мила Царовска за презентација на Националната платформа за онлајн учење.

Back to top button
Close
Close