0_Македонија.ПорталЛинк во живоПолитика

Прес-конференција на портпаролот на Владата Душко Арсовски (во живо)

Прес-конференција на портпаролот на Владата на Република Северна Македонија, Душко Арсовски.

Скопје, 25 ноември 2020 (МИА) – Прес-конференција на портпаролот на Владата на Република Северна Македонија, Душко Арсовски.

Back to top button
Close
Close