Линк во живоОпштество

Прес-конференција на портпаролот на Владата, Арсовски и директорот на ДЗС, Симовски

Скопје, 14 септември 2021 (МИА) – Прес-конференција на портпаролот на Владата, Душко Арсовски и директорот на Државниот завод за статистика, Апостол Симовски.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close