0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталЛинк во живоПолитика

Прес-конференција на портпаролите на Владата, Арсовски и Хоџа (во живо)

Прес-конференција на портпаролите на Владата, Душко Арсовски и Муамет Хоџа.

Back to top button
Close
Close