0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderЛинк во живоОпштествоПолитика

Прес-конференција на министерот за здравство Венко Филипче (ВО ЖИВО)

Министерот за здравство Венко Филипче денеска во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција во Медија центарот во Владата на Република Северна Македонија. 

Скопје, 16 март 2020 (МИА) – Министерот за здравство Венко Филипче денеска во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција во Медија центарот во Владата на Република Северна Македонија.  ац/

Back to top button
Close
Close