0_Македонија.ПорталВидеоЛинк во живоПолитика

Прес-конференција на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски (во живо)

Прес-конференција на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски. 

Back to top button
Close
Close