0_Македонија.ПорталПолитика

Прес-конференција на министерот за надворешни работи (во живо)

Прес-конференција на министерот за надворешни работи на Северна Македонија, Никола Димитров во живо.

Скопје, 9 февруари 2020 (МИА) – Прес-конференција на министерот за надворешни работи на Северна Македонија, Никола Димитров во живо.

Back to top button
Close
Close