0_Македонија.ПорталПолитика

Прес-конференција на министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски (во живо)

Прес-конференција на министерот за информатичко општетсво и администрација Дамјан Манчевски. 

Скопје, 23 јуни 2020 (МИА) – Прес-конференција на министерот за информатичко општетсво и администрација Дамјан Манчевски.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close