Линк во живоОпштество

Прес-конференција на министерот Филипче за состојбата со коронавирусот (во живо)

Прес-конференција за медиуми на министерот за здравство Венко Филипче за состојбата со коронавирусот.

Скопје, 27 февруари 2020 (МИА) – ВО ЖИВО – Прес-конференција за медиуми на министерот за здравство Венко Филипче за состојбата со коронавирусот.

 

 

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close