Линк во живоОпштество

Прес-конференција на министерот Филипче за состојбата со коронавирусот (во живо)

Прес-конференција на министерот за здравство Венко Филипче за состојбата со коронавирусот.

Скопје, 6 март 2020 (МИА) – ВО ЖИВО – Прес-конференција на министерот за здравство Венко Филипче за состојбата со коронавирусот.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close