Линк во живоОпштество

Прес-конференција на министерот Филипче (во живо)

Прес-конференцијата на министерот за здравство Венко Филипче за состојбата со коронавирусот Ковид-19.

Скопје, 2 април 2020 (МИА) – Прес-конференцијата на министерот за здравство Венко Филипче за состојбата со коронавирусот Ковид-19.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close