0_Македонија.ПорталОпштество

Прес-конференција на министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска (во живо)

Прес-конференција на министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска.

Скопје, 4 септември 2020 (МИА) – Прес-конференција на министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска.

Прес конференција на министерката за труд и социјала Јагода Шахпаска

Posted by MИА.mk on Петок, 04 септември 2020

Back to top button
Close
Close