0_Македонија.ПорталПолитика

Прес-конференција на министерката за одбрана Радмила Шекеринска (во живо)

Прес-конференција на министерската за одбрана Радмила Шекеринска по повод ратификација на Северноатлантскиот договор. 

Скопје, 12 февруари 2020 (МИА) – Прес-конференција на министерската за одбрана Радмила Шекеринска по повод ратификација на Северноатлантскиот договор.

Back to top button
Close
Close