ЕкономијаЛинк во живо

Прес-конференција на министерката Ангеловска и заменик-министерката Елези (во живо)

Прес-конференција на министерката за финансии, Нина Ангеловска и заменик министерката за финансии, Ширет Елези.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close