ЕкономијаЛинк во живо

Прес-конференција на министерката Ангеловска и заменик-министерката Елези (во живо)

Прес-конференција на министерката за финансии Нина Ангеловска и заменик министерката за финансии, Ширет Елези.

Скопје, 10 јуни 2020 (МИА) – Прес-конференција на министерката за финансии Нина Ангеловска и заменик министерката за финансии, Ширет Елези.
 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close