Видео изјаваПолитикаПолитички партии

Прес-конференција на Христијан Мицкоски (ВО ЖИВО)

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Скопје, 13 август 2020 (МИА) – Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Posted by MИА.mk on Четврток, 13 август 2020

 

Back to top button
Close
Close