Економија

Прес-конференција на директорот на ФИТР, Јован Деспотовски (во живо)

Скопје, 22 мај 2020 (МИА) – ВО ЖИВО – Прес-конференција на директорот на Фондот за иновации и технолошки развој, Јован Деспотовски.

Back to top button
Close
Close