Линк во живоОпштество

Прес – конференција на директорот на ЦУК, Стојанче Ангелов

Директорот на Центарот за управување со кризи Стојанче Ангелов ќе одржи прес-конференција во врска со пожарите во државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close