0_Web_АктуелноЛинк во живоСкопје

Прес-конференција на Богдановиќ и Мојсковски (во живо)

Прес-конференција на градоначалникот на Општина Центар Саша Богдановиќ и директорот на Агенцијата за млади и спорт, Наумче Мојсовски.

Скопје, 16 април 2021 (МИА) – Прес-конференција на градоначалникот на Општина Центар Саша Богдановиќ и директорот на Агенцијата за млади и спорт, Наумче Мојсовски.

Back to top button
Close
Close