0_Web_Ballina - SllajderPolitikëVideo deklaratë

Pres konferencë e kryeministrit Spasovski dhe eurokomisarit Varheji (drejtpërdrejtë)

Pres konferencë e kryetarit të Qeverisë, Oliver Spasovski dhe eurokomisarit për politikë të fqinjësisë dhe negociata për zgjerim, Oliver Varheji.

Back to top button
Close
Close