0_Македонија.ПорталОпштество

Пренасочен сообраќајот на патот Охрид – Кичево кај Врбјани поради сообраќајка

АМСМ соопшти дека сообраќајот на магистралниот пат Охрид - Кичево кај село Врбјани се пренасочува по новиот пат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close