0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Премиерот Зоран Заев се ревакцинираше на вакциналниот пункт во спортската сала „Борис Трајковски“

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими втората доза на вакцината „Синофарм“ на вакциналниот пункт во спортската сала „Борис Трајковски“, согласно националниот план за имунизација на населението.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close