0_Македонија.ПорталВидеоЛинк во живоПолитика

Премиерот Заев во посета на Виница (во живо)

Премиерот Зоран Заев денеска ќе претстојува во посета на Виница каде заедно со градоначалникот Ивица Димитров ќе присуствува на поставување камен-темелник за затворен пазар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close