0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Премиерот Заев на Самит за Западен Балкан во Виена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев денеска ќе учествува на Самитот за Западен Балкан што се одржува во Виена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close