0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисЕкономија

Премиерот Заев на промоција на Комплексот Планет

Премиерот Зоран Заев денеска ќе присуствува на промоцијата на Комплексот Планет, што се наоѓа меѓу селата Љубин и Арнакија во Општина Сарај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close