0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderЕкономија

Премиерот Заев на панел дискусија „Со инвестиции во иновации до одржлив економски раст“

Премиерот Зоран Заев денеска ќе учествува на онлајн панел-дискусија на тема „Со инвестиции во иновации до одржлив економски раст“, што се одржува по повод 21 Април, Светски ден на креативноста и иновативноста.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close