0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

Премиерот Заев ќе го презентира петтиот пакет економски мерки

Премиерот Зоран Заеедв денеска на прес-конференција во Владата ќе го презентира петтиот економски пакет антикризни мерки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close