КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Премиерна изведба на претставата „Дневна доза мазохизам“ во МКЦ

Премиерна изведба на претставата „Дневна доза мазохизам“ по текст на младата хрватска авторка Дина Вукелиќ, во режија на Лука Кортина ќе биде одиграна вечерва во МКЦ, во „сала 25 мај“.

Back to top button
Close
Close