Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Премиера на претставата „Дневна доза мазохизам“

Ликовите ги толкуваат младите актери Дарко Ристовски, Томислав Давидовски, Марјан Наумов, Јанка Лефкова и Ава Хусеини, како и Амернис Нокшиќи, Димитрија Доксевски и Ѓорѓи Јолевски. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close