КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Премиера на краткиот филм „Прашливи цвеќиња“ во МКЦ

Во МКЦ (кино Фросина) вечерва со почеток од 19:30 и 20:30 часот ќе се одржи премиера на краткиот филм „Прашливи цвеќиња“ во режија на Мирослав Илиќ.

Back to top button
Close
Close