Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Премиера на филмот „Исчезнатиот” поддржан од Агенцијата за филм во киното Синеплекс Скопје

Во кинoто Синеплекс во Скопје на 4 јуни се одржа премиера на долгометражниот игран филм „Исчезнатиот“ на режисерот Арбен Тачи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close