БалканБалкан.ПорталБизнис.Портал

Прелиминарна истрага на Обвинителството за забава во дворот на Универзитетот во Солун

Прелиминарна истрага ќе спроведе Обвинителството во Солун за забавата организирана во саботата во дворот на солунскиот Универзитет, објави грчката новинска агенција АНА-МПА, јави дописничката на МИА од Атина.

Back to top button
Close
Close