0_Магазин.ПорталСемејство

Преку Тик-ток предизвик му кажа дека е бремена, па го расплака (линк)

Концептот на играта е во тоа што личноста која снима, ѝ кажува две вистини и една лага на „жртвата“, а таа, или во случајов - тој треба да ја погоди лагата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close