Општински вестиСкопје

Прекинато водоснабдување за корисниците од првата зона на Припор

Поради оштетена цевка ф-100 милиметри од страна на фирма на улица „Христо Татарчев“ крак 14, во текот на денот без вода ќе останат корисниците од првата зона на населбата Припор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close