Скопје

Прекинато водоснабдување во делови од населба Водно

Од 10 часот денеска прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од улица „Бел камен“ во населба Водно и делови од улиците „Козара“ и „Васил Ѓоргов“, најави ЈП Водовод и канализација-Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close