Општински вестиСервисни информацииСкопје

Прекин на водоснабдувањето за корисниците од селата Батинци, Љубош и Драшинци

Поради уличен дефект на ф100 милиметри на улица 3 во Батинци, прекинато водоснабдување имаат корисниците од селата Батинци, Љубош и Драшница, соопштија од ЈП „Водовод и канализација“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close