0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Прекин на водоснабдувањето кај дел од корисниците во општина Центар

Поради дефект на огрлица ф-80 на Дебарца 37, утре прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од Дебарца, Антоние Грубишиќ и Мирослав Крлежа. Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 08:00 часот.см/

Back to top button
Close
Close