0_Македонија.ПорталСкопје

Прекин на водоснабдување за корисниците на дел од „Тодор Чангов“-подулици 51,53, 55 и 57

Поради дефект на приклучна цевка на улица „Тодор Чангов“ 51/5, денеска без вода ќе останат корисниците на дел од „Тодор Чангов“-подулици 51,53, 55 и 57.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close