Сервисни информацииСостојба на патиштата

Прекин на сообрќајот на регионалниот пат Штип-Плачковица поради пожар

Сообраќајот на регионалниот пат Штип-Плачковица од 16 часот е прекинат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close