0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Prej nesër armata përfshihet në sigurimin e objekteve shëndetësore ku nevojitet, pritet vendimi

 Armata pritet prej nesër të përfshihet në sigurimin e institucioneve shëndetësore të cilat do ta kërkojnë këtë. Do të sigurohen klinikat në Shkup, spitalet më të mëdha në Shkup, si dhe spitalet në Tetovë, Manastir, Gostivar, Dibër, Kumanovë, Shtip, Veles,....

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close