0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Прегазен пешак на патот Струга-Ќафасан

Пешак од Струга синоќа починал откако бил удрен од моторно возило на магистралниот пат Струга-Ќафасан, соопшти МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close