0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитика

Предлогот на ВМРО-ДПМНЕ уште еден обид да се одложи пописот, смета Шекеринска

Кога една партија неколку месеци пред пописот, кој сите го чекаме речиси 20 години, ќе ви даде предлог да се купат илјадници апарати за чија набавка не само што требаат пари, туку треба долг временски период, тоа практично ви покажува дека опозициската партија повторно не сака да има попис.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close