0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталДописници МКДЕкономијаОпштински вести

Предавање за рентабилно пчеларење во Крива Паланка

Во организација на здружението на пчелари „Пчела" од Крива Паланка во големата општинска сала во градот се одржа предавање за пчеларите на тема „Анализа на економичност и рентабилност во пчеларството".

Back to top button
Close
Close