Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Пред српската Влада протест „Новинари против фантоми“

Групата за слобода на медиуми вечерва организираше протест пред зградата на српската Влада под мотото „Новинари против фантоми“ поради притисок врз новинарите во телевизијата Н1, јави дописникот на МИА од Белград

Back to top button
Close
Close