0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Пред пратениците ќе бидат презентирани информации поврзани со преговорите со Бугарија

Претставници на Владата на Република Северна Македонија се подготвени пред пратениците да презентираат информации поврзани со преговорите со Република Бугарија, потврдија од Владата за МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close