БалканБалкан.Портал

Празничниот распуст во Хрватска ќе трае подолго

Како дел од построгите епидемиолошки мерки, кои во Хрватска ќе стапат во полноќ, училишниот одмор е продолжен за седум дена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close