0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Православните христијани утре го слават Бадник, задутре Божиќ

Православните христијански верници во земјава утре го слават Бадник, ден пред големиот празник Рождество Христово – Божиќ.

Back to top button
Close
Close