0_Македонија.ПорталПолитика

Пратениците расправаа за закони од сферата на здравството, гласањето најавено за 9 март

Во попладневниот дел од 34-тата седница претениците дебатираа за девет закони од сферата на здравството.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close